Wakacje na wsi – wspomnienia z dzieciństwa

Siadając na tarasie, okrywasz się ciepłym, wełnianym kocem w kratkę. Koleżanka dosiada się z gorącą czekoladą w Twoim ukochanym kubku z obitym uchem. Zimny, wiosenny powiew wiatru dostarcza wspomnienia podróży. Wypadów spędzanych na wsi u osób starszych. Przypominasz sobie jak orzeźwiająco pachnie poranek za miastem a ponadto domy drewniane, takie które górowały w strefie.

Pamiętasz jak malowniczo prezentował się pejzaż. Myślami sięgasz do dziecięcych zabaw, śmiechu a także beztroski. Tęsknisz za czasami, w których wyłącznym mankamentem była decyzja u jakiego kolegi zrobicie ognisko. Zdobywanie drewna również było rozrywką. Nikt nie traktował tego, jako przykrego obowiązku. Wszelakie zajęcia sprawiały wesołość. Upieczona parówka była tylko przerywnikiem, jaka dodawała energii do dalszej zabawy, a nie uwieńczeniem zjazdu Pieczenie ziemniaka w popiele plus poparzone palce, przywodzą uśmieszek na twarzy. Wspominasz z przyjaciółką wspólne wycieczki nad pobliskie mazurskie jeziora. Strach i napięcie jaki towarzyszył wymykaniu się spod czujnego oka babci, jaka stale się o was zamartwiała.

Dopijasz czekoladę, uśmiechasz się szeroko oraz wracasz do ciepłego budynku, w jakim oczekuje przyjemność. Wesołość z codzienności jaką serwuje rodzina. Wspomnienia są śliczne i zostają z nami na zawsze. Teraz dbasz o to, ażeby wspomnienia twoich młodszych pokoleń były równie świetne jak twoje.

Zechcesz ażeby cieszyli się dzieciństwem i obecną beztroską. chichot, piski oraz okrzyki uciechy, sugerują tylko pozytywne emocje. Doskonale wiesz, iż pędzącego czasu nie da się zatrzymać. Bierzesz dzieci w ramiona, ściskasz oraz zanosisz do bezpiecznych, dziecięcych pomieszczeńków.Powiązane słowa: