Ściany bez dekoracji? Jak to zmienić

Jednym z najwybitniejszych problemów budowlanych jest wykańczanie pomieszczeń. Przeważnie myslimy nad dużo przed skończeniem budowy jak ma ono wyglądać.

Jak dobrać regał, fotele, kanapa, żyrandol, dodatki itp. Nie mało kłopotu sprowadzają na nas bajery ścienne. Często nie chcemy aby one stały puste, bez jakiejkolwiek ozdoby. Tego rodzaju elewacje wydają się wręcz żałosne.

Jak więc temu zaradzić i nadać im trochę koloru oraz charakteru?


Ostatnio bardzo popularne stały się naklejki ścienne. Mogą być one zwyczajne albo welurowe. Te drugie są odrobinę droższe, jednakże z pewnością stanowią o wiele efektywniejsze. Naklejki możemy zakupić w najróżniejszych kolorach jak również wzorach. Najczęściej są one wybierane jako element dekoracyjny pokoju dziecięcego. Możemy nabyć naklejki ze modelami zuchów z ulubionych kreskówek, lub też typowe ozdoby jak baloniki, lalki, samochody, kwiatki czy też motyle. Mogą być one w jednym kolorze, np. czarnym, lub wielokolorowe, polecane właśnie dla dzieciaków. Innym ściennym dodatkiem są popularne od wielu lat obrazy. Obserwujemy tak potężny ich wybór, iż każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Ostatnio także modne stały się obrazki w 3D.Dość ciekawym pomysłem jest również umieszczenie zdjęć na ścianie, na przykład w przystosowanej do tego ramie. Dodatków na ścianę może być bardzo mnogo Warto jest o tym pomyśleć już na początku, gdyż istnieje również możliwość, już podczas budowy, zadbania o walor estetyczny, poprzez przykładowo listwy gzymsowe. Dużo zależne jest od gustu i preferencji użytkownika. Jedni wolą minimalizm, inni kolorowe elewacje a jeszcze inni lekkie, stonowane bajeryPowiązane słowa: