Moduły awaryjne

Oprawa żarówek led ewakuacyjnego, stworzona w oparciu z technikę zwieszaną, oświetlenie awaryjne doskonale sprawdzi się tak w czasie niestandardowych wysokościach pomieszczeń, w których będzie stosowana.

Oświetlenie awaryjne pozwala na umieszczenie wiadomości o kierunku ewakuacji w twardym miejscu, zapewniając tym samym najwyższy poziom spokoju. Skorzystanie nauczania LED pozwala pozyskać maksymalne możliwości oprawy podczas ledowego drogi ewakuacyjnej. Oprawa oświetlenia ewakuacyjnego. Oznaczanie i dróg i wyjść ewakuacyjnych w pomieszczeniach i korytarzach obiektów użyteczności publicznej, zakładach pracy i in. W posadach mieszkalnych z myślą energooszczędności opublikowań, korytarzy, łazienek, piwnic i rozdzielni elektrycznych. Źródłem światła w trakcie oprawie okazuje się świetlówki kompaktowe.W edycji jasnej oprawa wyposażona jest w świetlówkę 28W,natomiast w wersji ciemnej i mieszanej następują obie świetlówki 11W. Przy niedoboru napięcia globalnej sieci oprawa zrobione przełącza się w okaz pracy awaryjnej.Oprawa oświetlenia ewakuacyjnego. Oznaczanie i dróg i wyjść ewakuacyjnych w pomieszczeniach i korytarzach obiektów użyteczności publicznej, zakładach pracy i in.

Źródłem oparte na technologii diodowej w ramce jest świetlówka lub żarówek led Diodowa biała w ramce ALU LED. Dostępnych okazuje się kilka wersji mocowań oprawy z myślą sufitu lub ściany. Występuje w kilku wielkościach. Posiada funkcję pomieszczenieady.Powiązane słowa: