Jakie są przyjazne rasy psów?

Kiedy pragniesz posiadać psa, masz w domu dzieci prezentujemy kilka fantastycznych ras psów najbardziej przychylnych człowiekowi. Są pośród nich owe, takie które mogą ochraniać, bawić się z dziećmi. Moglibyśmy je bez trudu szkolić w zależności od swoich potrzeb.

Beagle - rasa stworzona do łowiectwa, a więc wypada zważyć na to, iż jest to pies czynny, skory do włóczęgostwa. Jeśli jesteś osobą aktywną i masz pełen młodszych pokoleń lokal to takiego typu rasa jest zdecydowanie dla was. Niebywale inteligentne, więc chętnie i ekspresowo się uczą. Nie wymusza szczególnej pielęgnacji z racji krótkiej sierści. Owczarek szkocki długowłosy - jeśli nie posiadamy żadnego doświadczenia z psami to perfekcyjna rasa dla nowicjuszów. Z natury grzeczny, prawie nigdy nie wykazuje agresji, za to wobec obcych jest nieufny. Energiczny, wesoły a ponadto skory do rozrywki plus pracy.

Preferuje wiele przestrzenności a ponadto ruchu, ale aklimatyzuje się również w mieszkaniu. Towarzyski, nie lubi długo zostać w samotności, szybko przywiązuje się do domowników. Charcik włoski - jest to obecnie jedna z najmniejszych odmian chartów. Charcik włoski jest bez cienia wątpliwości inteligentnym a ponadto niezwykle uczuciowym psem, potrafiącym porządnie przywiązać się do swego opiekuna. Wszelakie psy wywodzące się z takowej rasy to grzeczne a ponadto aktywne stworzenia żyjące często w pełnej zgodzie z wszystkimi innymi zwierzętami zamieszkującymi z nimi pod jednym dachem. Z tego też względu jest to pies nadający się do trzymania w mieszkaniu czy też domu.

Owczarek niemiecki - najpopularniejsza rasa psów na świecie. Wierny przyjaciel, wzorowy pies policyjny oraz wojskowy, bardzo dobry stróż i obrońca. Jest niebywale inteligentny i zarazem kochający. Posiada silny charakter z jednoczesną uległością i posłuszeństwem wobec właściciela.Powiązane słowa: