Dania na telefon

Konkretne miasto w Polsce ma swe preferencje kulinarne a także upodobania co do posiłków, takie które jadają najchętniej mieszkańcy. Po analizie danych, dotyczących tego, jakież posiłki najswobodniej zamawiamy, możemy sporo dowiedzieć się o tym, czy określone miasto jest zamożne, zapracowane, bądź spożywanie przeważnie zamawiają osoby samotni albo też pełne rodziny. W Krakowie po takich analizach okazało się, że na czele listy znalazła się pizza.

Bez kwestionowania to pizzę jadamy najchętniej, znacznie częściej aniżeli jakiekolwiek odmienne jedzenie w mieście. Pozostałe miejsce to domowe obiady, tzn. zwyczajne potrawy z kuchni polskiej. To również nie jest specjalnie wielkim zaskoczeniem, prawie każdy preferuje dania do których jest przyzwyczajony jak i ochoczo je to, co już zna. Ale na dalszych pozycjach listy pojawiły się już mniej typowe potrawy, jak kebab. W Warszawie mamy do czynienia z bardzo wielkim zróżnicowaniem, jeżeli mowa o gusta konsumentów. W wyniku kiedy w innych miastach pizza wyraźnie panuje wśród zamawianych potraw, w stolicy zajmuje ona drugie miejsce pod aspektem liczby zamówień.

Wynikać to jest w stanie m.in. z tego, że mieszkańcy Warszawy mogą sobie przyzwolić na zamówienie odrobinę droższego jedzenia, lubią eksperymentować, poza tym posiadają do wyboru większą ofertę. Jedzenie na telefon Warszawa to również kuchnia azjatycka, z jakiej niezwykle swobodnie czerpią mieszkańcy stolicy. Kiedy przeważnie zamawiamy? To jest fascynująca rzecz, jeśli porównamy Polskę z resztą świata, gdzie apogeum zamówień przypada w godzinach nocnych, w naszej ojczyźnie apogeum zamówień w większości wypadków przysługuje w porze lunchu a oprócz tego w weekendy.

Jeśli mowa o inne dni tygodnia najmniej zamówień przysługuje na początek tygodnia, wynika to z faktu, iż w czasie weekendu ludzie miewają czas, aby sobie przygotować jedzenie oraz zabrać do pracy.Powiązane słowa: